OFERTA DLA FIRM

Firma Tyflokom przez wiele lat działalności w branży informatycznej, teleinformatycznej oraz tyfloinformatycznej zdobyła doświadczenie, które pozwala nam świadczyć usługi doradcze i szkoleniowe na najwyższym poziomie. W naszej ofercie adresowanej do właścicieli i współpracowników firm znajduje się szeroki wachlarz usług. Zajmujemy się między innymi wsparciem pracodawców osób niepełnosprawnych lub osób z niepełnosprawnością prowadzących własna działalność gospodarczą w procesie adaptacji, audytu i wdrożenia stanowisk pracy.

Służymy radą w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu i oprogramowania dla pracowników z niepełnosprawnością narządu wzroku, słuchu, lub ruchu. Pomagamy wypracować optymalne rozwiązania informatyczne zapewniające ergonomię, efektywność i komfort pracy. Oferujemy również szkolenia dotyczące obsługi i wykorzystania do celów zawodowych, stworzonych stanowisk pracy. W tym celu oferujemy opracowanie specjalnego programu kursu opartego o indywidualne możliwości i zakres czynności zawodowych pracownika dla którego zostało zaprojektowane dane stanowisko.

Proponujemy także doradztwo dla dystrybutorów sprzętu elektronicznego dotyczące najnowszych rozwiązań dedykowanych osobom z niepełno sprawnościami.

Coded by ekolibra.pl